Informace o nás

S rozvozem balené vody v barelech 18,9 l jsme začali v roce 2002. Zároveň jsme nabídli zákazníkům moderní výdejníky na stáčení balené  vody a poskytli jejich komletní záruční i pozáruční servis. Naši vyškolení pracovníci spolu s rozvozem balené vody poskytují i pravidelné sanitace a čistění výdejníků.

Mottem započetí s touto činností bylo nabídnout zákazníkům vysoce kvalitní čerstvou pramenitou vodu bez jakýchkoli úprav, jako alternativu k pitné vodě z vodovodního řádu. A zároveň jim ušetřit námahu s nakupováním této balené vody v obchodech. Tím. že mohou mít neustále po ruce chutnou a kvalitní studenou i teplou vodu, mohou lépe dodržovat svůj pitný režim, což má pro ně mnoho pozitivních přínosů ( energie, zdraví, ......).

V roce 2003 jsme začali rozvážet kvalitní přírodní pramenitou vodu AQUA plus a rozvážíme ji dosud. Tato přírodní pramenitá voda je svojí čistotou a kvalitou srovnatelná s kojeneckými vodami. Pramenitá voda AQUA plus je čerpána z hlubinného pramene na úpatí Železných hor. Zde je stáčena bez jakýchkoli chemických úprav do barelů 18,9l dle nejpřísnějších hygienických podmínek a dle platných hygienických norem. Přírodní pramenitá voda AQUA plus splňuje všechny normy pramenité vody a je vhodná ke každodenní konzumaci. Vodu rozvážíme denně čerstvou, neboť ji nedistribujeme přes mezisklady.

Našimi cílovými zákazníky jsou výrobní firmy, kanceláře, ale i domácnosti. Po dobu naší činnosti je s našimi službami spokojeno téměř 200 firem a domácností. Tím, že se nezaměřujeme na celoplošný rozvoz v celé naší republice, ale jen část Středočeského kraje a Prahy, můžeme nabídnout zákazníků výhodné ceny, pružný přístup při řešení jejich přání a v neposlední řadě tím přispíváme i k nižší ekologické zátěži životního prostředí.

 

Zabezpečíme pro Vás hygienický pitný režim prostřednictvím výdejníků vody a vysoce kvalitní pramenité přírodní vody.

 

 Aquaprofis - prodej a rozvoz balené vody je firma která se nebojí konkurence proto asi jako jedna z mála firem má sekci reference a kontakty kde si naše služby můžete ověřit  sami.

zde : reference

Kontaktujte nás

Historie projektu prodeje vody

Firma Aquaprofis chtěla nabídnout kvalitní balenou pramenitou vodu za přijetelné ceny a služby šité přímo na míru zakazníkům, zaměřujeme se především na kvalitu poskytnutých služeb a ne na kvantitu o proti velkým firmám.

Aquaprofis prodej a rozvoz balené pramenité vody – naši zákazníci

Balenou vodu od nás odebíraji firmy z různých oborů: automobilové firmy, výrobní firmy, zdravotnická zařízení, reklamní a marketingové agentury, stavební firmy, školy, domácnosti, malí živnostníci. Více na naši uživatelé - reference

IVECO DAILY - Rozvoz balené vody

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

AQUAPROFIS – prodej a rozvoz pramenité vody IČO: 43149065
Na Bělidlech 121/III,
290 01 Poděbrady
tel: +420 777 133 711
info@aquaprofis.cz