Výdejníky vody                          

 Výdejníky vody jsou moderní výdejní automaty, díky kterým máte vždy po ruce chlazenou a horkou vodu. Výdejníky - automaty na vodu, zabírají minimální místo (cca 32 x 35 cm), mají nízkou spotřebu elektrické energie, zajímavý design a nahrazují různé neefektivní spotřebiče, které slouží pouze na ohřev vody.

Každý výdejník - aquabar má dva stáčecí ventily, ze kterých jeden je určený na horkou vodu cca 95°C a druhý na chlazenou vodu v rozmezí 6 -15°C, podle použitého typu chlazení.

Jak vybírat přístroje                                                                                                                                     

Základním rozdílem mezi výdejníky je druh chlazení.

  • Výdejníky s kompresorovým chlazením vychladí vodu na teplotu 5-10°C a mají i vyšší chladící výkon,  proto jsou nezbytné při vyšším počtu konzumentů.
  • Výdejníky s termoelektrickým chlazením jsou schopny vychladit vodu pouze na teplotu 12-15°C a díky nižšímu chladícímu výkonu jsou vhodné pouze pro menší počet (do pěti) konzumentů nebo domácností.
  • Přístroje s kompresorovým chlazením jsou zároveň méně hlučné, než s termoelektrickým chlazením, u kterých je malý ventilátor. 

Před prodejem  přístroje vyzkoušíme a provedeme předprodejní sanitaci. Závoz výdejníku a uvedení do provozu při současném odběru vody zdarma

!!!! V případě, že u konkurence objevíte stejný typ aquamatu za nižší cenu, poskytneme vám tuto cenu po ověření  i u nás !!!!

 

 

 

Kontaktujte nás

Kontakt

AQUAPROFIS – prodej a rozvoz pramenité vody IČO: 43149065
Na Bělidlech 121/III,
290 01 Poděbrady
tel: +420 777 133 711
info@aquaprofis.cz